RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 10 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Të t

 • Faqe Kryesore - Balkanweb.com - News24
 • Vrau kunatën me shkop druri/ Rrëfehet nëna e 38-vjeçares ...
 • Ora News Lajme - YouTube
 • VRASJA NË TROPOJË, VIKTIMA KUSHËRIRI I HAKLAJVE
 • Ja e vërteta e vrasjes në Vlorë! Shoku i autorit të ...
 • Faqe Kryesore - Balkanweb.com - News24

  U qëllua me snajper/ Detaje të reja nga vrasja e biznesmenit në Mirditë, dyshohet nga vrasës profesionistë ... / Nga ‘Benz-i” u nxor një trup i pajetë, si e zbuloi policia vdekjen e pengut Jan Prenga, lëvizjet e autorëve te resorti luksoz. 28 Janar, 2020. ... braktis dy fëmijët dhe martohet me tjetrin! Çifti nga Vlora ... Publikohen pamjet nga tragjedia e “Don Boskos”. Janë momentet e para kur Xhaferr Mata sapo ka qëlluar me pistoletë Xhuljeta Çunin, një vajzë 19 – vjeçare që jetonte në zonën e ‘Don Boskos’ në Tiran… VRASJA E DYTË E ARISTIDH KOLIAS. shkruar nga KOLEC TRABOINI. nga libri"E verteta perveluese e Aristidh Kolias" Tirane 2005. Aristidh Kolia në zyrën e tij në rrugën Filipidu 6, Athinë. Foto e bërë nga K.Traboini, korrik 1995 "Ju lutem mos ushqeni asnjë iluzion.

  Vrasja në Durrës, 8 të shoqëruar, dyshohen vrasës me ...

  DURRËS Një ditë pas ekzekutimit në pritë të 40-vjeçarit Feriz Bardhi në Durrës policia vijon hetimet intensive për zbardhjen e krimit që tronditi qytetin bregdetar. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se 8 persona janë shoqëruar nga policia dhe janë marrë në pyetje për llogari të hetimit. Pista kryesore mbetet ajo e larjes së hesapeve … Nga Izet Haxhia Libri i De Villers zbulon të verteten se perse e vrau Fatmir Haklaj, Azem Hajdarin. Vrasja e Azem Hajdarit, sipas drejtesise shqiptare, që ka dhene vendimin në të gjitha shkallet per të, eshte pa motiv. Perse e vrau Fatmir Haklaj, Hajdarin? Sepse kishte dore në vrasjen e vellait, Shkelqimit? Nese do të […] Zbardhet e vërteta e krimit në familje në fshatin Karpen të Kavajës. Sami Metushi, 50 vjeç, dyshohet se e ka qëlluar katër herë me thikë bashkëshorten e tij Sose Metushi, pasi ajo nuk i kishte bërë gati mëngjesin. “Pse s’ma ke bërë gati mëngjesin?”, ishte pikërisht kjo fjali që kishte nxehur gjakrat tek çifti Metushi.

  Vrasja e Arkanit, flet për herë të një nga vrasësit: Ja e ...

  “Ditën kur kumbari dhe Jusa u vranë, te unë në banesë ishte Pera. Drekuam dhe biseduam, më kujtohet, më solli si dhuratë në duks “Versace”. E pyeta si është Jusa, tha nuk është mirë, pinë dhe thane se “po ndodhin gjërat me stres”. Kur u nis, më tha se po shkon të takohet me te në kateterin “22”, tregon Nikolic. Turmat do të jenë gjithmonë në nivel nën mesatar. Mosha madhore do të ulet, barriera e seksit do të bjerë

  360 Grade

  360 Gradë/ Debat i nxehtë, Gjata: Po kalojmë nga ndërzimi artificial, te amerikanët në Vietnam. Ngjela: Mbaje gojën, me ZP ke qenë ti afër. EMRAT/ Nga favorizimi i kanabisit tek fshehja e ngjarjeve kriminale, SHÇBA pezullon 7 policë në Durrës, iu ndalohet dalja jashtë shtetit. Histori Seksi Te Verteta 2016

  Vrau kunatën me shkop druri/ Rrëfehet nëna e 38-vjeçares ...

  Nëna e Enkeleda Çapokut 17 Janar, 2020 14:27Përditësuar: 14:34TIRANË– Ngjarja e rendë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh Shqiptarja.com Videos Pjesa e dytë, Ekskluzive-Intervista e plotë për Report TV/ Rrëfimi i Zylfije Haklaj: E vërteta e vrasjes së Azem Hajdarit - Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

  360Grade - Oranews

  Polemikë, reflektim, investigim, debat, të vërteta të fshehura dhe të pathëna në studion e gazetarit te njohur Artur Zheji. Emisioni transmetohet çdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 ne RTV Ora. Emisionet e Zhejit, shquhen per debatin e fortë dhe temat e mprehta politike dhe sociale, të cilat vendosin në fokus ngjarjet më të ... Me sa dukej, pikërisht te kjo e fundit, te mungesa, zinte fill enigma. D. Hekali nuk dinte diçka që, aq sa ç’mund ta vinte nën të tjerët, e vinte përkundrazi mbi ta. Ai nuk dinte, me sa dukej, urdhrin e fshehtë, që, sipas V. Barutit, kërkonte vrasjen me çdo kusht të Ramonës.

  Shtatë të vërteta fëmijësh që duhet t’i dini - Vizion Plus

  Bota e fëmijëve është në një dimension miliona vite dritë larg asaj tonës. Ata janë specie me të vërtetë unike me botën e tyre, me rregullat e tyre, me detyrat e tyre dhe me “ligjet” e tyre. SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.

  Agjensia e Lajmeve DurresLajm | Lajme Durrës

  Mediat britanike shkruajnë se gjyqi në ngarkim të dy shqiptarëve në Angli është shtyrë, për shkak se kishte pengesë gjuhësore. Shtetasit Valdet Tafhasaj dhe Fatlind Cenaj u sollën për herë të parë para gjykatëses Ayanna Baptiste-DaBreo për hyrje të paligjshme të mërkurën. Dossier; I dënuari përjetë për vrasjen e Azem Hajdarit: E vërteta ime… Nga. Zëri i Kosovës - Janë zbuluar detaje të reja për kosovaren, e cila u vra me shoqen e saj të premten herët në mëngjes nga një 60-vjeçar në qytetin e Cyrihut, me te cilin u tha se kishte pasur raport intim. Media zvicerane “20 minuten”, raporton se shqiptarja I.S. (34-vjeçare) nga fshati Koretin i Kamenicës, u vra nga ish i dashuri i saj.

  Pjesa e dytë, Ekskluzive-Intervista e plotë/ Zylfije ...

  Pjesa e dytë e rrëfimit të motrës së Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt. Zylfije Haklaj tregon për gazetën “Shqiptarja.com” vrasjen e Azem Hajdarit, rolin e vëllezërve Haxhia dhe versionin e Fatmir Haklajt për këtë ngjarje. Vrasja e Jurgen Kurtit më 18 mars tronditi Tiarnën pak ditë më parë, ndërsa për vrasjen e tij janë arrestuar tre persona që akuzohen si bashkëpunëtor, si dhe është shpallur në kërkim një tjetër person i cili dyshohet se ekzekutori. Një ndër të arrestuarit është Olsi Qalliaj, i cili akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e […] Flash Te Fundit Te Gjitha Vrasja e Artan Cukut, Bujar Daka: E vërteta e njohjes sime me Mikel Shallarin. 13/06/2017. 0. Bujar Daka, vëllai i Agim Dakës i dyshuar nga Policia e Shtetit si porositësi i vrasjes së komisarit Artan Cuku, mohon çdo mundësi të implikimit të tij në këtë ngjarje. Madje ai shprehet se nuk ka asnjë lidhje me ...

  E vërteta e vrasjes së Arben Zylyftarit - Arkiva Shqiptare ...

  -Zoti Petrit, a mendoni se vrasja e kolonel Zylyftarit është zbardhur plotësisht nga organet e drejtësisë? “Ne si familje asnjëherë nuk e kemi vënë në dyshim që organet e drejtësisë nuk do të dënonin atë që qëlloi mbi vëllanë tonë. Watch 6 VJET NGA VRASJA E KOMANDANT KUSHTRIMIT - video dailymotion - Tvshenjaofficial on dailymotion ... 15 VJET NGA VRASJA E FLAMUR PISLIT, FAMILJARET: TE ZBARDHET E VERTETA. RTV KLAN. 1:57. 15 vjet nga vrasja e Ahmet Krasniqit. Ora News Lajme. ... Bollywood Live हिंदी ...

  Ora News Lajme - YouTube

  Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni! Pesë vjet nga vrasja e gjyqtarit Skerdilajd Konomi - News, Lajme - Vizion Plus. VizionPlusAlbania. ... 15 VJET NGA VRASJA E FLAMUR PISLIT, FAMILJARET: TE ZBARDHET E VERTETA. RTV KLAN. 1:44. A1 Report - Si ka ndryshuar kryeministria, 3 vjet nga vrasja e 4 protestuesve ne 21 janar ... LIVE/ Boom: Bileta elektronike, premtimi i pambajtur i ...

  E vërteta mbi atentatin ndaj Samir Manes - PUBLIK.live

  Nga Kastriot MYFTARAJ Në fillim të gushtit dikush mendoi ta trazonte rëndshëm ujin e ndenjur të kënetës së medias në E veja e Oliver Ivanoviqit, Milena Ivanoviq, ka deklaruar sot se vrasja e burrit të saj ka filluar të keqpërdoret dhe politizohet, dhe të gjitha këto do

  Vrasja e Husejnit (radijallahu anhu) dhe Jezidi | KOHA ISLAME

  Vrasja e Husejnit (radijallahu anhu) dhe Jezidi. ... ne vitin 63 H mbyti edhe 10 000 banore te Medines ne mesin e te cilëve 1700 qytetare autoritativ*( shih S.Buhari libri 7 shqip faqe172. Përgjigje: Në Sahih Buhari nuk përmendet gjë sesa janë vrarë atë ditë, ajo ngjarje përmendet aty vetëm shkarazi. ... Ai përkujton se ende nuk është ndriçuar vrasja e që u bë më 16 janar. “Që atëherë asgjë më nuk është dëgjuar. Për aktorët e mundshëm askush nuk dëshiron të spekulojë, për këtë në pjesën veriore të Mitrovicës askush nuk dëshiron të flasë me një të huaj. Por në një të gjithë pajtohen: Vrasjen s’e kanë ...

  VRASJA NË TROPOJË, VIKTIMA KUSHËRIRI I HAKLAJVE

  Vrasja e çiftit në Australi; Flet për herë të parë babai i viktimës - "Shqipëria Live" 6 Janar 2020 - Duration: 54:12. Top Channel Albania 184,615 views Vrasja në ish-bllok/ Komandoja flet nga arratia: E vërteta e armës dhe kush qëlloi i pari ... Kjo nuk do te thote se nuk ka bere pune ne ate pushtet dhe as se nuk i ka vazhduar ne kete. Bisnesi ate pune ka, te perdore cdo menyre per tu fuqizuar. ... Përplasje e fortë mes Eni Vasilit dhe Monika Kryemadhit në transmetim LIVE. Kryemadhi ... Si sot një vit më parë humbi jetën në landfillin e Sharrës 17 vjeçari Ardit Gjoklaj. I riu humbi jetën

  Vrasja në Linzë, Ervis Martinaj | ABC News Albania

  “Bandat e Lushnjes” - Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima - Top Story - Duration: 55:46. Top Channel Albania 281,027 views. New Tirana u trondit mbrëmë nga vrasja e një 26 vjeçari në pragun e shtëpisë së tij. Sapo lexon rreshtat e parë të lajmit, keqardhja është ndjenja që pushton natyrshëm çdo kënd. Pastaj lind kureshtja se kush ishte viktima dhe ndërsa fillon e lexon bëmat e jetës së tij duzimet për keqardhjen nisin e shtohen. Ai ka humbur jeten pasi u perplas nga ish-gruaja me makinen e saj, me te cilen ajo u perpoq te largohej dhe te shpetonte nga agrsioni i shqiptarit. Ai nderroi jete pak me vone nga plaget qe kishte marre. Mesohet se shqiptari e ndiqte prej kohësh ish-gruan, dhe para pak ditesh ajo e kishte denoncuar edhe ne Polici.

  Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni - www ...

  Legjenda e Hollywod ndahet nga jeta në moshën 103 vjeçare . Dje ka ndërruar jetë aktori i njohur hollivudian Kirk Douglas. I lindur nga emigrantë rusë me emrin Issur Danielovitch Demsky në vitin 1916, Douglas pati një karrierë të gjatë dhe shumë prodhimtare gjatë së cilës njohu suksese të shumta. Vrasja e gjeneralit famëkeq, zbulohet lidhja e Shqipërisë me Iranin . Lajme Pas erës së fortë, nisin reshjet e dëborës në vend, Autoriteti Rrugor Shqiptar: Ja gjendja e akseve kryesore në vend . Kronika Detaje nga grabitja ne Memaliaj ... CHANNEL 7 GJIROKASTER LIVE.

  Ja e vërteta e vrasjes në Vlorë! Shoku i autorit të ...

  Ja e vërteta e vrasjes në Vlorë! Shoku i autorit të vrasjes: Shkak, një shuplakë (Video) 3 vjet më parë “Na erdhi në tavolinën tonë me mendjemadhësi dhe na qëlloi me pëllëmbë.Aty reaguam ne”.. Kjo ka qenë një pjesë e rrëfimit që ka bërë për hetuesit ditën e sotme 19-vjeçari Gani Tozaj i arrestuar në Vlorë si bashkepunetor ne vrasjen e Ergys Gjioveshaj, 33 vjeç. Suge Knight ka qenë me Tupac Shakur kur ky i fundit u vra në vitin 1997. CEO i ‘Death Row Records’ thotë se ai ishte objektivi i vërtetë në atentatin e vitit 1996 ku mbeti i vrarë reperi i famshëm , dhe se ish gruaja e tij dhe shefi i sigurisë së “Death Row Records” ishin pas kësaj ngjarjeje.

  Flet Izet Haxhia: E vërteta e vrasjes së ... - publik.live

  Në një lidhje me skype nga Turqia për emisionin “Kjo Javë” në News 24 ai tha se për atë që konsiderohet “vrasja e shekullit” ka ende për të thënë. I dënuar me 25 vite burg për këtë vrasje ai tha se janë dënuar vetëm ekzekutorët, por jo organizatorët e saj. “Është zbardhur vetëm ekzekutori. 4 Shtator, 2019 10:31. Tiranë-Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka deklaruar se “qarkoren e brendshme të PD-së” mund ta ketë shkruar kushdo edhe pse aty sipas tij thuhen disa të vërteta.Në këtë qarkore jepeshin udhëzime për anëtarët e kryesisë këshillit kombëtar dhe ish-deputetët për mediet që duhet të shmangeshin pasi ishin të blera nga qeveria. Kryemadhi: Djegia e mandateve veprimi i duhur, nuk mund te rrinim per fasade ne Parlament Si u be ‘molla e sherrit’ motra e Skendajt, ku mbeten te vrare dy te rinjte ne Patos Tirana pa energji elketrike, ja zonat dhe oraret

  Politikë Archives - 360 Grade

  Rreth nesh. 360 grade.al është një portal që synon të sjellë shumë të vërteta të fshehura dhe të anashkaluara në realitetin shqiptar. Partia Demokratike, komenton sërish vrasjen e shoferit të Ministrit Xhafaj, duke e cilësuar si një vrasje mafioze. Përmes një deklarate për mediat, PD thekson se ishte ajo që e publikoi vrasjen e 30-vjeccarit Shkelzen Qordja, pasi ministri i Brendshëm dhe Garda e mbajtën të fshehtë. Këngëtarja Rozana Radi duket se është mërzitur shumë me dikë. Me anë të një postimi në Instagram ajo shfaqet shumë e nervozuar. Në një Story, Rozana flet për të vërtetën dhe gënjeshtrën duke klasifikuar personat që kanë apo jo guxim të thonë mendimin e tyre në sy. “Për të thënë një gënjeshtër duhet të kesh […]

  360Grade - - Vrasja e Gruas! Dora e gjatë e burrave ...

  RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 10 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen që tronditi Kavajën disa ditë më parë, ku një person mbeti i vrarë me armë zjarri ndërsa një efektiv policia u plagos. Vrasja në Kavajë, është tema e trajtuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”, të Blendi Fevziut. Avokati Edmond Petraj, i cili mbron […]  “Bandat e Lushnjes” - Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima - Top Story - Duration: 55:46. Top Channel Albania 281,027 views. New Murray berenson md ny lottery. Vrasja e çiftit në Australi; Flet për herë të parë babai i viktimës - "Shqipëria Live" 6 Janar 2020 - Duration: 54:12. Top Channel Albania 184,615 views Në një lidhje me skype nga Turqia për emisionin “Kjo Javë” në News 24 ai tha se për atë që konsiderohet “vrasja e shekullit” ka ende për të thënë. I dënuar me 25 vite burg për këtë vrasje ai tha se janë dënuar vetëm ekzekutorët, por jo organizatorët e saj. “Është zbardhur vetëm ekzekutori. Seek and find books hidden pictures. Rreth nesh. 360 grade.al është një portal që synon të sjellë shumë të vërteta të fshehura dhe të anashkaluara në realitetin shqiptar. U qëllua me snajper/ Detaje të reja nga vrasja e biznesmenit në Mirditë, dyshohet nga vrasës profesionistë . / Nga ‘Benz-i” u nxor një trup i pajetë, si e zbuloi policia vdekjen e pengut Jan Prenga, lëvizjet e autorëve te resorti luksoz. 28 Janar, 2020. . braktis dy fëmijët dhe martohet me tjetrin! Çifti nga Vlora . Ipl auction live reporter. Pjesa e dytë e rrëfimit të motrës së Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt. Zylfije Haklaj tregon për gazetën “Shqiptarja.com” vrasjen e Azem Hajdarit, rolin e vëllezërve Haxhia dhe versionin e Fatmir Haklajt për këtë ngjarje. Mediat britanike shkruajnë se gjyqi në ngarkim të dy shqiptarëve në Angli është shtyrë, për shkak se kishte pengesë gjuhësore. Shtetasit Valdet Tafhasaj dhe Fatlind Cenaj u sollën për herë të parë para gjykatëses Ayanna Baptiste-DaBreo për hyrje të paligjshme të mërkurën. DURRËS Një ditë pas ekzekutimit në pritë të 40-vjeçarit Feriz Bardhi në Durrës policia vijon hetimet intensive për zbardhjen e krimit që tronditi qytetin bregdetar. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se 8 persona janë shoqëruar nga policia dhe janë marrë në pyetje për llogari të hetimit. Pista kryesore mbetet ajo e larjes së hesapeve … 360 Gradë/ Debat i nxehtë, Gjata: Po kalojmë nga ndërzimi artificial, te amerikanët në Vietnam. Ngjela: Mbaje gojën, me ZP ke qenë ti afër. EMRAT/ Nga favorizimi i kanabisit tek fshehja e ngjarjeve kriminale, SHÇBA pezullon 7 policë në Durrës, iu ndalohet dalja jashtë shtetit. Nfl funniest touchdown celebrations. Legjenda e Hollywod ndahet nga jeta në moshën 103 vjeçare . Dje ka ndërruar jetë aktori i njohur hollivudian Kirk Douglas. I lindur nga emigrantë rusë me emrin Issur Danielovitch Demsky në vitin 1916, Douglas pati një karrierë të gjatë dhe shumë prodhimtare gjatë së cilës njohu suksese të shumta. -Zoti Petrit, a mendoni se vrasja e kolonel Zylyftarit është zbardhur plotësisht nga organet e drejtësisë? “Ne si familje asnjëherë nuk e kemi vënë në dyshim që organet e drejtësisë nuk do të dënonin atë që qëlloi mbi vëllanë tonë. Cmc brickwork wigan football.

  327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357